Wysokociśnieniowa maszyna do czyszczenia kanalizacji ANAKONDA w ZGK.

Wysokociśnieniowa maszyna ANAKONDA

W dniu 2 marca do siedziby naszego Zakładu został dostarczony kompaktowy zestaw. Jest on przeznaczony do profesjonalnego czyszczenia sieci sanitarnej, deszczowej oraz urządzeń przemysłowych. Zestaw ten to wysokociśnieniowa maszyna ANAKONDA. Powyższe jest efektem realizacji zadań inwestycyjnych zaplanowanych na rok 2023.

Produkt został skonstruowany i wyprodukowany przez firmę KanRo Ltd. – polskiego lidera na rynku specjalistycznych urządzeń do obsługi kanalizacji z 30-letnim doświadczeniem.

ANAKONDA dzięki swoim niewielkim wymiarom i wadze idealnie pasuje do montażu w małych samochodach dostawczych oraz na przyczepach transportowych dwuosiowych. W naszym modelu zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, niedostępnych do tej pory w tego typu urządzeniach. Został wyposażony w sterowany zdalnie bęben o napędzie hydraulicznym wraz z uchylnym ramieniem dla łatwiejszego dostępu do studzienki. W ostatnim czasie obserwujemy wzrost zapotrzebowania na usługi związane z udrażnianiem systemów kanalizacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszej gminy, jesteśmy przekonani, że ANAKONDA przyczyni się do komfortowego i bezawaryjnego użytkowania sieci.